WOLONTARIAT

Festiwal INTERAKCJE nie mógłby istnieć bez pomocy wolontariuszy.

Zaangażowanie lokalnej społeczności stało się niemal tradycją festiwalu – niektórzy z są z nami od nawet 20 lat! To dzięki nim INTERAKCJE funkcjonują tak długo, nieustannie się rozwijają i ewoluują. 

Co roku w biurze festiwalowym zbierają się osoby, które pomagają nam tworzyć to niesamowite wydarzenie. Podczas festiwalu to właśnie wolontariusze pracują w pocie czoła, by nasi goście spędzili w Piotrkowie niesamowite trzy dni. 

Jesteśmy wdzięczni za taką ekipę – nasi wolontariusze są nie do zastąpienia i kto wie, jak wyglądałyby INTERAKCJE bez nich.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

WOLONTARIUSZE O PRACY Z NAMI:

Jesteście cudni, mamy nadzieje do niedługiego zobaczenia!!

Tylko na Interakcjach wolontariusze mieli okazję być tak blisko wszystkiego i siedzieć sobie razem z artystami (interesujące osobowości, szukanie stołu, równie nietypowe prośby i ciekawe rozmowy), wszyscy znacznie przyczynili się do stworzenia atmosfery i byli ważną częścią wydarzenia! Plus zapewniliście nam darmowe posiłki, ważne szczególnie dla tych którzy spędzali w galerii całe dnie; ogólnie niezwykłe doświadczenie i okazja żeby pobyć z ludźmi którzy lubią sztukę.

NAPISZ DO NAS JUŻ DZIŚ I RÓBmy INTERAKCJE razem:

ADRES

Ośrodek Działań Artystycznych 
ul. Dąbrowskiego 5, 97-300 Piotrków Trybunalski

Stowarzyszenie Działań Artystycznych „Galeria OFF”
ul. Sieradzka 8, 97-300 Piotrków Trybunalski

Telefon

+48 505 197 289

EMAIL

daniel.p.soltysiak@gmail.com