Denys Blacker (Londyn, buy cialis 1961)
Licencjat West Surrey College of Art and Design z 1984 roku na wydziale Rzeźby oraz magister Chelsea School of Art (Londyn) z 1985 na wydziale Rzeźby.
Mieszkam i pracuję w Hiszpanii od 1987 roku, ampoule od ponad 20 lat tworzę żywą sztukę w Hiszpanii jak również w innych krajach. Od czasu założenia Gresol – stowarzyszenia non-profit w 2002 roku organizowałam i nadzorowałam jako kurator artystyczny ponad 20 międzynarodowych festiwali sztuki performance w Gironie i Barcelonie, włączając w to FEM, coroczny festiwal pokazujący prace kobiet – artystek w jego 12 edycji. Jestem także członkinią międzynarodowej grupy performance ?The Wolf in the Winter? oraz autorką projektu ELAA (European Live Art Archive) finansowanego przez UE usytuowanego na Uniwersytecie w Gironie. Jestem założycielką i koordynatorką Corpologia. Jestem również studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Northumbria.
Moja praca rozwija się jako proces, trwające badanie cienkich linii pomiędzy myślą a uczuciem, pomiędzy zamiarem a działaniem. Obecnie poddaję badaniom świadomość i patrzę na sposoby w jakie współczesne naukowe odkrycia o naturze rzeczywistości i połączenia mogą być analizowane pod kątem sztuki performance. Staram się również dowiedzieć w jaki sposób antyczne chińskie teksty pomagają uchylić rąbka tajemnicy o procesie improwizacji, wolnego od ograniczeń liniowego czasu jaki rozumiemy, gdzie działanie i refleksja, koncepcja i emocja, uwaga i koncentracja idą w parze.

http://www.wolfinthewinter.com

http://corpologialiveart.blogspot.com.es