Zaproszeni artyści:

Mannet Villariba (Filipiny), Ronaldo Ruiz (Filipiny), Gim Gwang Cheol (Korea Południowa), Soren Dahlgaard (Dania), Jeff Huckleberry (USA), Giovanni Fontana (Włochy), Istvan Kantor (Kanada), Michelle Rheaume (Kanada), Moe Satt (Birma), Ko Z (Birma), Pancho Lopez (Meksyk), Stelarc (Australia), Jacques Van Poppel (Holandia), Ramon Churruca (Hiszpania), BBB Johannes Deimling (Niemcy), Herma Auguste Wittstock (Niemcy), Roi Vaara (Finlandia), Jouni Partanen (Finlandia), Mehdi Farajpour (Iran/Francja), Antoni Karwowski (Polska), Jan Świdziński (Polska), Przemysław Kwiek (Polska), Ryszard Piegza (Polska), Grupa Restauracja Europa (Polska), Grupa Jerzego Truszkowskiego (Polska), Z’EV (USA) & HATI (Polska)
Kurator artystyczny XIII edycji festiwalu: Arti Grabowski

Miejsca:

9-13 maja 2011 – Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Tryb.
7 maja – Bielsko Biała – Galeria Bielska BWA
8 maja – Warszawa – Galeria Działań
15-17 maja – Kraków – Galeria Bunkier Sztuki

Program ramowy – Piotrków Tryb.

9 maja, godz. 18.00 – Ceremonia otwarcia, ul. Dąbrowskiego 5
9 – 13 maja od godz. 18.00 – Performance zaproszonych artystów
9 – 13 maja OFF Interakcje – Prezentacje performance studentów ASP
10 maja godz. 16.00 – Wernisaż wystawy Przemysława Kwieka, ul. Sieradzka 8
12 maja godz. 12.00 – 16.00 – Focus Interakcje, Centrum Handlowe Focus Mall
13 maja godz. 15.00 – Finałowa prezentacja warsztatów PAS
13 maja, ok godz. 21.00 po ostatnim performance – Uroczyste zakończenie Festiwalu, ul. Dąbrowskiego 5

Relacje z poszczególnych dni

Dokumentacja video

Invited artists:

Mannet Villariba (Philippines), Ronaldo Ruiz (Philippines), Gim Gwang Cheol (South Korea), Soren Dahlgaard (Denmark), Jeff Huckleberry (USA), Giovanni Fontana (Italy), Istvan Kantor (Canada), Michelle Rheaume (Canada), Moe Satt (Burma), Ko Z (Burma), Pancho Lopez (Mexico), Stelarc (Australia), Jacques Van Poppel (Netherlands), Ramon Churruca (Spain), BBB Johannes Deimling (Germany), Herma Auguste Wittstock (Germany), Roi Vaara (Finland), Jouni Partanen (Finland), Mehdi Farajpour (Iran/France), Antoni Karwowski (Poland), Jan Świdziński (Poland), Przemysław Kwiek (Poland), Ryszard Piegza (Poland), Grupa Restauracja Europa (Poland), Grupa Jerzego Truszkowskiego (Poland), Z’EV (USA) & HATI (Poland)
Artistic curator of XIII edition of festival: Arti Grabowski

Places & terms:

9-13 may 2011 – Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim
7 may – Bielsko Biała – Galeria Bielska BWA
8 may – Warsaw – Galeria Działań
15-17 may – Cracow – Galeria Bunkier Sztuki

PROGRAMME – Piotrków Tryb.

May 9 – 6.00 p.m. – Opening Ceremony, Dąbrowskiego 5 st.
9 – May 13 – 6.00 p.m. – Performances of invited artists
9 – May 13 – OFF Interactions – Presentations of ASP student’s performances
May 10 – 4.00 p.m. – Opening of the exhibition of Przemysław Kwiek, Sieradzka 8 st.
May 12 – 12.00 – 4.00 p.m. – Focus Interactions, Focus Mall Shopping Center
May 13 – 3.00 p.m. – Final presentation of PAS workshops
May 13 at about 9.00 p.m., after the last performance – Closing Ceremony, Dąbrowskiego 5 st.

Relations

Video documentation

pl_PLPL
pl_PLPL en_USEN